I Konferencja kobieca w Inowrocławiu

Odwołana z powodu pandemii I Konferencja koncentrująca się na kwestiach kobiecych jednak się odbędzie. Wydarzenie przenosimy na wrzesień.

Zaplanowana pierwotnie na koniec marca konferencja dotyczyć będzie kobiecego spojrzenia na kwestie nierówności społecznych, dyskryminacji, hejtu, problemów alkoholowych, a także przemocy, czy kobiecej perspektywy autyzmu.

Konferencja trwać będzie dwa dni i składać się będą na nią bloki warsztatowe, wykładowe i spotkanie on-line.

1. Spotkanie z Agnieszką Kalugą. Wstęp wolny.

2. Spotkanie z Ewą Furgał – on line. Zapisz się, wysyłając nam mail z imieniem i nazwiskiem oraz numerem telefonu na adres: stowarzyszenienpb@gmail.com

3. Warsztaty WenDo – Siła Kobiet. Liczba miejsc ograniczona. Zapisz się poprzez formularz: https://docs.google.com/forms/d/1_FlX2f_jx4d1Ib8hjPRGq6VNAVRCW07Pwi3ayI_YdKE/viewform?edit_requested=true

Osoby, które nie przyślą formularza nie będą dopisywane!

 

Jednocześnie informujemy, że wszystkie dane udostępnione nam na potrzeby konferencji są wykorzystywane i przetwarzane zgodnie z obowiązującym prawem i służą wyłącznie organizatorom wydarzenia do celów informacyjnych. Nie są udostępniane osobom postronnym ani żadnym podmiotom zewnętrznym, niebiorącym udziału w organizacji konferencji.

 

Serdecznie zapraszamy!

 

Wydarzenie dofinansowane ze środków Urzędu Miasta Inowrocławia.